Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30-as vagyok és nem rég...

30-as vagyok és nem rég kértem az ingyen facebookot. és amikor felmegyek akkor bal felső sarokba fent van a free. Szöveg csak amit kiirtam oda nem irja hogy pl. : 0. facebook használatával vagy valami ilyesmi. Az nem baj?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:47
 1/5 bp1985 ***** válasza:
Igen, mert akkor nem a 0.facebook.com-ot használod, hanem a rendes netedet, ami nem ingyenes.
2011. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és akkor hogy tudnám megcsinálni hogy ingyen legyen?:S
2011. máj. 19. 14:54
 3/5 anonim válasza:
Arra gondolsz, amit facebookra ítrál ki? Ha igen miért nem nézed meg a gépen keresztül? Szed le érte pénzt?
2011. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen akkor teljesen olyan volt mint egy normális gépes bejegyzés ... és az a legnagyobb baj hogy a kártya nem az enyém.. így félek hogy ha kiderül mi lesz :S az osztálytársam azt mondta ingyen van hisz ott volt hogy free...
2011. máj. 19. 15:04
 5/5 anonim válasza:

Hát akkor szerintem ingyen is van, mert tudtommal, ha nem, akkor felül ír ki valami olyasmit, hogy adatforgalmi díj... szokott olyan lenni, hogy valaki ír ki telefonról valamit (ingyen van neki a facebook) és ha gépen nézem nincs itt, vagyis nem mindig, hogy 0.facebook.com használatával...

(amúgy meg írtam üzit :$)

2011. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!