Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tmobile-nál melyik a legjobb...

A tmobile-nál melyik a legjobb mobil? (lent több infó)

Figyelt kérdés

a t-mobile-nál szeretnék mobilt venni és ezeket néztem ki magamnak de nem tudok választani melyik legyen:

-google nexus s:

[link]


-sony ericsson arc:

[link]


-sony ericsson x8:

[link]

-samsung galaxy s 2:


[link]


média mánia l csomagban venném

és miért jobb azt is írjátok le

előre is köszönöm


2011. máj. 21. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A nexus és az arc nagyon jó! De biztos jól meggondoltad? A média mánia csomagnak (XL) 15000Ft a havidíja.
2011. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
S2-t venném.
2011. máj. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen-igen... az S2 már előrendelhető és az viszi a pálmát... :) Viszont az Arc szerintem gyönyörű telefon :D és az se olyan rossz ;)

Bár nekem most Iphone 4em van... :D nem adnám az S2ért se :$ De az Android ugyanolyan jó... :)

2011. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak akkor Samsung Galaxy S2! :)
2011. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat

az első válaszolónak nem az xl csomagot hanem az l csomagot választanám ami 10000Ft/hó :)

2011. máj. 22. 18:26
 6/8 anonim válasza:

Nekem Samsung Nexus S-em van. A többi telefonról nagyon nem tudok mit írni, de ez számomra tökéletes. Én nem MédiaMánia díjcsomagban vettem, hanem egy meglévő előfizetés mellé, így csak internet kellett hozzá. Működik rajta minden, játékok, alkalmazások, hangzásilag is jó, bár csak egy kis hangszórója van, de fülesen keresztül nagyon szépen szól. Az ötlet jó lett hozzá, hogy fényre változó kijelzője van, szóval napfényben is látod, hogy mi van a kijelzőn, ami több telefonnál nem megoldott. Gyors nagyon, bár 1 Ghz-től mit vár az ember, ha nem ezt :)

A menü kialakítása szuper, látod felfele és lefele, hogy mi következik, kissé kocka feelingű :)

Esetleg ha még nem tudsz választani, nézz róluk teszteket, és elsősorban az legyen a fontos, hogy mire fogod használni. :)

2011. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokat írsz le a Nexusról, amit az összes androidos telefon tud :D
2011. máj. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a nexus s és a samsung galaxy s 2 között választok már

a se x8 nekem kicsi lenne a kijelzője a se arc meg jó telefon meg minden de kicsit lassunak tünik a teszteken :D

2011. máj. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!