Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3 vagy Zte Blade?

Samsung Galaxy 3 vagy Zte Blade?

Figyelt kérdés
Melyik telefon éri meg jobban a pénzét? Azért irtam ki újra a kérdést, mert megfelelő választ nem találtam.
2011. máj. 21. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Feltétlen Galaxy! A képernyő kivételével mindenbe jobb a ZTE-nél.
2011. máj. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én akkor is a ZTE Blade-t favorizálom, akárhányszor is kérdezed:)

Nekem és a nejemnek is Blade-je van, jók az eddigi tapasztalataink. Van Samsung is a családban, de nem cserélném el.

Ha nem sürgős még a beszezés, várj egy kicsit, egy-két hónap múlva megjelenik a ZTE Skate (800 MHz-es procival, 5 MP vakus kamerával), na az lesz a jóóóóóó:)

2011. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első hozzászólót megkérném, hogy sorolja fel azokat az elemeket, amikben a Galaxy jobb a Blade-nél.

Nem lesz hosszú lista, ezt borítékolom...

2011. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindent. Az első válasz kissé bizonytalanná tett, ugyanis eddig a többség a Blade-re tette a voksát. :D Viszont akkor megvárom, míg kijön a Skate :D
2011. máj. 21. 19:52
 5/6 A kérdező kommentje:
És hogy senki ne értsen félre, ez az első kérdésem a 2 telóról írtam. Az "újra"-t a korábbi kérdésekre tekintve írtam.
2011. máj. 21. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:53


fejezd már be gyökér. semmi érdemeset nem tudsz válaszolni, csak a blade-et fikázod mindenhol.



amúgy a blade, ezen nincs mit gondolkodni

és a skate tényleg odaütős lesz gondolom elég kedvező áron.

2011. máj. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!