Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legolcsóbban mennyiért...

Novuska kérdése:

A legolcsóbban mennyiért lehet beszerezni és hol? : -x10 mini pro -x8 Használt vagy új (mind1)

Figyelt kérdés
Komolyan kérdem,érdekelne.
2011. máj. 21. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Vaterra
2011. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én x8at szeretnék, és a független boltok (gsmline,mobilguru stb) honlapján a telefonnál a leírás alatt a kommentekben hirdetik a telefonokat, tényleg van aki megvette de képtelen használni és el is adja, sok ilyet láttam, főleg szülöknek vették az okostelót de az nem tud vele mit kezdeni. Elég jó áron lehet hozzájuk jutni. De most a SE piacradobott pár új telót, Arc pl..és ezek miatt a nyáron le fog menni az ára ezeknek (x8 x10 mini pro), én ezt várom meg, mert most még népszerű korát éli mint egykor a samsung 5230 (annó 30-40ezer volt, ma már kártyafüggetlenül 17ezer)

Remélem tudtam segíteni.

2011. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!