Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2.3-mas Android magyar nyelvű...

2.3-mas Android magyar nyelvű HTC desire HD-n?

Figyelt kérdés
Szeretném frissíteni, de ha nem magyar inkább nem teszem fel
2011. máj. 23. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
És? Honositsuk neked vagy mit szeretnél?
2011. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
első : Megkérdezte, hogy van-e akkor magyar nyelv tanulj már meg olvasni.
2011. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Megkérdezte, hogy van-e akkor magyar nyelv tanulj már meg olvasni."


Bár ezt a magyartalan mondatod nem érthető teljes mértékben, csak sejthető hogy mit szeretnél kifejezni, ennek ellenére elmagyarázom a helyzetet.


Tehát... ezt a nem a HTC honlapján kellene megnéznie? Mondjuk ha én (Kis Pista 13 éves tanuló) itt beirom neki hogy igen van magyar akkor ő letölti ész nélkül és telepiti, még akkor is ha újraindtás után héberül hadovál a telefon?


Milyen cég ez a HTC, nem irja oda a frissitései közé hogy ez angol, magyar, héber, etc? Ezt a gyakorikérdések.hu-n kell kinyomozni?

2011. máj. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, akkor segítek, mert itt csak vitáznak, én most csináltam meg a telepítést pár napja, és magyar!!! Ha a menete is érdekel, akkor az a következő: vagy wifihez csatlakozol ami biztosan nem fog elmenni közben, vagy letöltöd a HTC Sync-et a gépre telepíted, és utána adatkábelt bedugod, és amikor kérdi a telefon hogy mit szeretnél, akkor rámész a legalsóra (Internetes átvitel) ilyenkor a gép netét használja, utána lent a kis "nagyítóra" rányomsz (keresés mindenhol) és elkezded beírni, hogy frissítés, és már közben ki fogja dobni, hogy frissítés, rányomsz, utána rendszer frissítésre megint nyomás, és utána már ha minden igaz teljesen magától megy. Remélem segítettem és nem vitáztam, mint a kedves előzőek...
2011. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jol van, így sikerült.... Kösz utolsó, holnap majd megcsinálom.

Magyar szakosok, most tetszik amit írtam?

2011. máj. 23. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!