Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Monte telefonom a mai...

Samsung Monte telefonom a mai nagy esőben elázott mert a nadrágom átázott és elromlott az érintőképernyője, megcsinálják e garanciára?

Figyelt kérdés
Az érintőképernyő nem teljesen használhatatlan hanem elég kellemetlen helyen ( jobb oldal közepe felé ) nem érzékeli vagy más helyre irányítja a nyomást
2011. máj. 23. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
a digitizer romlott el...ha nem csinálják gariba (ami szerintem tuti) kb 4-5k lesz a javítás.
2011. máj. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beázott telefon nem garanciális.

Az én SE K300i-m csatlakozója régen elromlott, visszavittem garanciában, és visszaküldték egy képpel, hogy az alaplap rohad, beázott, a garancia ugrott. Pedig soha nem érte víz.

2011. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tinker Bell ***** válasza:

Nem csinálják garanciába, mert szét-oxidálódott a belseje. Egy kijelzőcsere 5.000 körül van. Ha van a közeledben, akkor kimondottan Samsung szervizbe vidd, mert akár aznap kész lesznek vele.


[link]

2011. máj. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ázott telefon sose volt garanciás, ebben az évszázadban már nem is várható.
2011. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!