Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonra antivíus program...

Okostelefonra antivíus program? Kell?

Figyelt kérdés
miből lehet tudni, hogy vírusos? marketben néztem az Anti-Virus Free-t sokan leszarozták. Az Antivirus Free hez meg olyanok vannak írva, hogy tökéletes. Ezek tényleg működnek? nem is tudtam, hogy már telóra is vannak vírusok, eddig 5 hónapja van meg a telefonom, de nem tűnt fel, hogy baja lenne, de azért felrakjam a biztonág kedvéért?
2011. máj. 24. 01:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez alapján szerintem érdemes feltenni ilyesmit. Mondjuk ha figyelmesen telepítesz alkalmazásokat akkor nagy baj nem lehet, de jobb óvatosnak lenni.

2011. máj. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
nemkell. nem létezik vírus rájuk. (nem érni meg rá írni)
2011. máj. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Létezik rá vírus, én már láttam, de felesleges az antivírus.
2011. máj. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Se a hd2-őmön nincs, se a desire-men nincs. De enm is tervezem egyikre sem. Ésszel kell használni, nem minden sz@rt rárakni.
2011. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én használom, nem árt, ha van.
2011. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De aki azt írta, hogy látott már vírust, de felesleges az antivírus, az miért gondolja ezt? Nem kötözködöm, csak okosodni akarok.
2011. máj. 24. 14:49
 7/7 anonim válasza:
nekem Lookout van a telón,nemcsak vírusirtó,hanem megtalálja a telót gps-sel,bekapcsol egy szirénát is...én használom:-)
2011. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!