Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon működő...

Androidos telefonon működő magyar usb-s billentyűzet?

Figyelt kérdés
Sajnos az ékezetes karakterek helyett csak különféle hülye karakterek jelennek meg, mint: / ; - = + 0 Az í meg még nem is működik. Próbáltam több magyar bilentyüzetalkalmazást is de semmi
2011. máj. 24. 06:48
 1/2 anonim ***** válasza:

AnySoft keyboard és hozzá a magyar kiegészítés. Ez tuti ír ékezetes karaktereket.

Billentyűzetet hozzákötni meg nem lehet. Nem tudja kezelni. Egy okostelefon hiába olyan mint egy mini számítógép azért az ilyenekre még nem képes.

2011. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem egy telefon, hanem egy tablet. És rá tudom dugni, müködik is, csak angol billentyűzetkiosztással. Nekem meg magyar kéne'. A tabletemen az van fenn amit írtál, de USB-ről akkor sem működnek az ékezetes karakterek.
2011. máj. 24. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!