Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik volt a kedvenc mobilotok?

Melyik volt a kedvenc mobilotok?

Figyelt kérdés
Nem arra értem, hogy melyiknek nagyobb a tudása-kamerája, melyik volt szebb..stb hanem, hogy melyiket kedveltétek legjobban csak úgy!

2011. máj. 24. 15:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nokia 3310 és 6230
2013. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
SonyEricsson W800i, 2003-ban kaptam, es meg mendig mukodik, igaz mar nem hasznalom:D
2013. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson K800i. Nagyon imádtam, de sajnos már az akku tönkrement benne.
2013. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Csak 15 vagyok, szóval a régebbi telefonokban nem igazán vagyok otthon.:) De volt 3310-em egy ideig és azt is imádtam! Teljesen ráfüggtem a Snake-re meg a Space Impact-re. Az eddigi abszolút kedvencek: 1. a jelenlegi Samsung Galaxy S3-am. Ez egy műalkotás! Imádom. Amúgy ezen is a legtöbbet a Snake-el játszom. A 2. az iPhone 3GS. Ez is egy gyönyörű teló, de nem tetszett az iOS néhány funkciója. Sajnos már nincs meg, mert odaadtam apukámnak, aki elvesztette. :( 3. Sony Ericsson Aino: Érdekes egy telefon volt ez. Felcsúsztahatós, gombos-érintős, szerettem, de sajnos nagyon sok idegesítő baja volt, már új korától. Az tetszett a legjobban benne, hogy szinte senkinek nem volt, így nem lett tucattelefon.
2013. jún. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ericsson T65-öm nagyon szerettem, de visszagondolva nem tudom, hogy miért:) rossz volt a billentyűzete, porosodott a kijelző, mégis szerettem.

Ericsson T610-em überelte ezt, talán ez is volt meg a legtovább.

Viszont a leginkább kedvelt telefonom talán az iPhone 4-em volt. Okosabb (papíron többet tudó) telefonról váltottam, mégis úgy éreztem, hogy az a jobb. Kár, hogy iOS6 lelassította, különben síromig használtam volna.

2013. jún. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Ericsson T610. Jó drága is volt, amikor megjelent.
2013. jún. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nokia 5230i
2020. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

HTC M7.

Mai napig ez tetszik a legjobban, bár sosem sikerült megszereznem.

2020. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A régi nyomógombos korszakban a Nokia 6234 volt a legjobb telefonom minden téren! Funkciók, kamera, eléggé strapás is volt - végül 5 és fél év után ment tönkre végleg!

Most az "okos korszakban" jelenleg egy Samsung Galaxy A70 van (most is arról írok), ez a 2. okostelefonom, de bevallom, közel sem tökéletes! Előtte 4 és fél évig Huawei Ascend P7 volt, ami 4 évig tökéletesen működött, és az utolsó fél évben fogta csak vissza magát, a maga korában az eddigi legjobb telefonom volt a Huawei!

2020. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!