Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen dual SIM kártyás...

Milyen dual SIM kártyás készüléket tudtok ajánlani alsó és közép kategóriában?

Figyelt kérdés
Két kártyát használok egyforma gyakorisággal és elég kényelmetlen két készüléket állandóan magamnál tartani. Hogyan kell váltani a SIM-ek között? Ki és bekapcsoláskor, vagy van erre menüpont?
2011. máj. 24. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ilyenből csak alsó kategóriás létezik. vagy nézz szép a kínai telefonok között, mert azokból mint dualos
2011. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezeket találtam:


[link]


[link]

2011. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Üdv. Én is két kártyát használok, de 3-4 hónapon belül már csak egyet fogok, ha minden igaz. Van egy kétkártyás készülékem. Le kell szögeznünk, hogy számodra mit jelent az alsó középkategória. A vaterán találsz egy rakás 10ezer forintos telót ami visz két kártyát meg ilyen jó olyan jó, de az a helyzet, hogy a kétkártyás világ meg van még kötve. Egyfajta procit használ az összes DUAL-SIM okostelefon. Az enyém egy Gsmart g1205. Ez egy WinMobil rendszerű Gigabyte által gyártott csoda. Azért mondom annak, mert messze felülmúlja a kína telefonokat, és besorolható a középkategóriába, de ennyi pénzért (40-50ezer) csúcs telót kapsz előfizuval. De a két kártya az két kártya. Javasolnám ennek a kistesóját, mert az már kapacitív kijelzőt és android rendszert kap, bár 1.6ost, de frissíthető már most 2.x-re, igaz Magyarországon még semmilyen formában nem található meg a készülék. Az én Winmobilom jól bírja. Nem hagy cserben, de tény hogy a proci kötött 433Mhz, ami gyenge egy androidnak szerintem. Ezt a rendszert viszonylag jól kiszolgálja, külsőre elegáns. Én szeretem, de azért hozzászoktam a teljes qwerty billentyűhöz, és nem szeretek képernyőn gépelni. Azt még tudni kell, hogy ez rezisztív érintőfelülettel rendelkezik. Remélem valamit segíthettem.
2011. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:

[link]


Itt van sima, van érintős is.

2011. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igen igen. A Speedshop jó is. Én is onnan rendeltem, gyors kiszállítás, reális árak, meg nagyon szép tokok vannak, de sajnos elhagytam. Na mindegy, amiket azon a linken találsz szintén jó készülékek, az enyém azért drágább mert ugye okos. Sokat kutattam én is, de a vaterás kínaiktól kíméld magad szerintem.


22:00 voltam.

2011. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok és hasznos választ!
2011. máj. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!