Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik 'eldobható SIM'...

Létezik 'eldobható SIM' kártya, vagy ez is urban legend?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan feltöltő kártyára, amire semmilyen szerződést sem kell kötni, csak bemész valamelyik mobiltelefon szolgáltatóhoz, ott megveszed és kész (persze, elkérnek érte egy kis felárat).
2011. máj. 25. 09:28
 1/10 anonim válasza:

Már miért ne létezne?


1 hónapig nem kell megkötnöd a szerződést így sem.


Régen meg egyáltalán nem voltak ilyen hülyeségek, elvileg ha azoka számok még élnek akkor mind noname.


Szóban azt mondasz be amit akarsz.

2011. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Vodafone-nál vettem egy LG KP100-ast, kártyásan, 4000 pénzért. A kártyára nem töltöttem, így azt hiszem egy hónap után lejárt, azt mondta a csávó a boltban, hogy már nem is lehet aktiválni hiába töltenék rá. Így eldobhatóssá vált...
2011. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

de itthon kell szerződést kötni telefonon keresztül az ügyintézővel, ha quick sim-et veszel, mer addig nem aktiválják, és nem tudsz vele telefonálni.



az az usába van, hogy megveszed a benzinkúton a simet és telefonálhatsz is

2011. máj. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mondjuk magyarországon is szinte azonnal lehet telefonálni, miután megvetted, mert 2-3 perc alatt megkötöd a szerződést az ügyintézővel. de itt sajnos kell kötni az a lényeg.
2011. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ukrajnában ingyen osztogatják
2011. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]

létezik és nem is drága

2011. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:22



erre kell szerződés, nekem is van ilyenem

2011. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Magyarországon minden szar simhez szerződést kell kötni??? Itt angliában megveszed az utcán a pakisztánitól és már használod is...

De mondjuk én már otthon is láttam újságosnál kitéve (aluljáróban) sim kártyás dobozkát, úgyhogy tuti ott is van ilyen...

2011. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

.asdfvb!!!!

oda van írva hogy:Személyes szerződéskötés nélkül, villámgyorsan használatba veheti az Domino Quick kártyákat.

meg nem hiszem hogy benzinkúton szerződést kellene kötni

2011. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de pont azt írtam, hogy telefonon keresztül kell szerződést kötni az ügyintézővel...az is szerződés kötés nem? bekell diktálnod a személyi igazolvány számodat stb... mert addig nem használhatod, míg nem kötötted meg. a csomagban van egy műanyag kártya, amire rávannak írva az instrukciók, hogy milyen számot kell felhívni stb. és utána küldenek egy ajánlott levelet is, és az abban lévő kódot vissza kell küldeni, különben letiltják. ezt jelenti, hogy helyszíni szerződés kötés nélkül
2011. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!