Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom letölteni a Samsung...

Nem tudom letölteni a Samsung mobilomhoz a Kiest, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amint elindulna a Kies telepítése, azt írja ki, hogy nincs internetkapcsolatom, ami persze nem igaz, mert közben vígan netezek. Most akkor mi baja van? Így nem tudok semmit rátenni az új Samsung Galaxy Minimre, mert ha simán rácsatlakoztatom az USB-vel, semmi sem történik. Sajnos régebbi a gépem, ezért nem tudom közvetlenül beletenni a memóriakártyámat.
2011. máj. 25. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Állítsd át a telefonod a "Számítógépes kapcsolatok" menüpontban Háttértár-ra. Így nem kell hozzá semmi program hogy a kártyát elérd a telefonban.
2011. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt a beállítást hol találom pontosan? nem látok semmi hasonlót, de lehet, hogy én vagyok a béna.
2011. máj. 25. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha össze van kötve a telefon a géppel akkor az értesítési sávon megjelenik az infó, hogy össze vannak kötve. Na ha ezt a sávot lehúzod akkor át tudod állítani.
2011. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!