Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két hetes Blade aksija 1...

Mackoalso kérdése:

Két hetes Blade aksija 1 napot bír, tanács?

Figyelt kérdés
minden telónál így van? enyém gyenge? jó, persze még újdonság erejével hat, sokat használom, de úgy gondolom ennél többet kellene bírnia. Még teljesen gyári minden, nem spéciztem.
2011. máj. 28. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Okos telefonoknál igen gyakori hogy nem bírja 1-2 napnál tovább, a hardverek miatt(főleg CPU). Omniám is csak 1 napot bír...okos telefonoknál ez természetes, de nem kellene hogy az legyen.
2011. máj. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azért legközelebb, ha telefont veszel, akkor nézd meg, hogy mennyi a beszélgetési idő. abból egészen jól lehet arra következtetni, hogy meddig fogja bírni az egyéb használatot is.
2011. máj. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is A Nokia N97 Mini-m tegnap 7 ből 6-oson volt 6óra múla már csak 1-esen volt, mert az okostelefonok nagyon hamar lemerülnek :(
2011. máj. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Nekem a desire bír 1 napot, pedig nem is egy kategória a blade-val.
2011. máj. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!