Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia 5800 XpressMusic...

A Nokia 5800 XpressMusic telefonban van wifi? És jó telefon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
van benne, és roszz telefon.
2011. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És miért rossz?
2011. máj. 28. 19:25
 3/17 Panda Péter ***** válasza:
mert régi oprendszere van, amire már a jóég se fog frissítést csinálni, lassú, és a hardvere sem erős.
2011. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
plussz a legnagyobb gyengepontja a rossz minőségű rezisztív kijelző
2011. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor tudsz nekem mondani egy jó telot amiben van wifi?!
2011. máj. 28. 19:33
 6/17 Panda Péter ***** válasza:
tengernyi androidos mobil közül válogathatsz, legkézenfekvőbb a zte blade.
2011. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
és ha jól tudom symbian-os ami elég rossz
2011. máj. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van benne, egy kalap trágya telefon.
2011. máj. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia!sztok.. Kernya Patrik válaszait először is félig megcáfolnám...nem régiben kellett megválnom egy 5800 Xpresstől sajnálatosan. Kapott egyet a bukósisakomtól..:(

Proci, kijelző, érintő panel csere kellett volna. No mindegy! Ha olyat szeretnél venni csak dícsérni tudom! Pl ott van az SE Satio. Haveromnak olyan volt, és pl ahol én wifiztem 2es kapcsolattal az övé nem látta...2szer olyan drága teló volt a Satio. A kijelzőjéről szólva a Nokiának bődületesen ott volt a PHD kijelző. A hangszórókról meg álmodni sem mertem hogy így képes szólni egy teló. Oké oké...Symbian...nem egy új dolog! De arra hogy telefonálj vagy wifizz hibátlan!!! Az aksi 4 5 napot bír nyúzás mellett. Egyetlen egy gyári hibája van. ami Proci hiba és néha gondol egyet ( havonta egyszer... mégis kit érdekel? ) Meghal a kijelző. Aksi ki-be és mehetsz tovább! Az hogy mostmár a mikróhullám sütőbe is android rendszer van az megint egy dolog! Először köpködtem a nokia után. majd ténylegesen más rájöttem! De akkor is az 5800 csúcs teló volt. Meglehet oldani hogy windows rendszerű telefonszofit tegyél rá. megfelelő ember és kapcsolat kell hozzá. Amúgy meg igen... ZTE Blade. azt vettem. Aksija gyenge. Kamerája gyenge. DE amúgy imádni való. Lehet nyúzni! A döntés rajtad áll hogy melyik tetszik vagy melyiket szeretnéd! Ajánlani tudom mindd a kettőt!

2011. máj. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! asdfvb. válaszára elis felejtettem reagálni... Annyit mondok hogy akkor vegyél egy Alienware telefont fél millióért amibe 3 gigás proci van! Arra mondd hogy lassú! ;) Nemtudom mire fel megy ez a fikázás rá...
2011. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!