Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonon hogyan...

Androidos telefonon hogyan lehet a telefon belső memóriájában matatni?

Figyelt kérdés
Valami pc-s progira gondolok ahol lehet törölni a felesleges fájlokat. Úgy szeretném elérni a telefon belső memóriáját, mint ahogy egy pendrive-ot vagy az sd kártyát.
2011. máj. 29. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Javasolom a Total Commandert. Amúgy meg csatlakozásnál azt a féle módot kell állítani, s felismeri a telód, s akkor tudod. Ha telón keresztül akasz kutatni benne, akkor keress valami feladat kezelő progit.
2011. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors vákaszt.

Total commanderrel ugyan azt érem el mint windowsos fájlkezelővel. az sd kártyát. de én a telefon belső memóriáját szeretném.

2011. máj. 29. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a MyPhone explorerrel elértem wifin és usb-n is a belső memóriát. De egyszerűbb ha a telón egy fájlkezelővel nézegeted és úgy törlöd a dolgokat. Az eredmény ugyanaz.
2011. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a myphone bevált. és itt most látom a telón lévő fájlokat. és innen mi az amit semmiképpen ne töröljek? mert gondolom ha mindet törlöm akkor az androidot is letörlöm és azt nem nagyon szeretném. csak mikor új volt a telefon akkor mégvolt rajta hely de most folyton ugat hogy nincs elég hely. viszont nem tudom melyik alkalmazás van a telefonra és melyik a memória kártyára telepítve.
2011. máj. 29. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a legegyszerűbb kérdés. Minden a telefonon van. Mindig oda telepít mindent. Csak 2.2-nél tudod áthelyezni az alkalmazásokat.

De ha alkalmazásokat akarsz törölni azt nem éppen úgy kéne mint ahogy zenét meg képeket töröl az ember. Itt is ugyanúgy működik minden mint a számítógépen. Uninstallálni kell őket. Mondjuk a Myphone erre is megoldást nyújt mert van benne ilyen lehetőség is.

2011. máj. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2.2-m van most elszórakoztam ezzel kicsit. De még így is van 91,66 mb a telefonon. az mind maga az android rendszer?
2011. máj. 29. 16:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom én az a szabad hely.
2011. máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!