Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 37. 000 forintért...

Maximum 37. 000 forintért milyen esetleg használt garanciás telefont vennél?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat is várok. Én nem tudok így dönteni mert hirtelen jött az ötlet! Válaszokat előre is köszönöm!:)
2011. máj. 30. 19:28
 1/4 anonim válasza:
Galaxy mini
2011. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tapasztalatom nincs, de én is ilyet szeretnék, keresgess rá :))) am, előző voltam
2011. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ZTE Blade
2011. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Attól függ, hány éves vagy, hogy fi vagy-e, vagy lány, és hogy mire szeretnéd használni a telefont. :)


Nokia 5230. Érintőképernyős, könnyen kezelhető, majdnem minden megtalálható rajta, ami kell. A 'fogyatékosságai': nincs WLAN és a perem elég idétlenül néz ki az oldalán.

A Nokia mobilokat mindenképpen ajánlom, mert megbízhatóak és stabilak. :) Az újabb Sonykról nincs tapasztalatom. A többi márkával még nem mertem kísérletezni. :)

2011. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!