Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatónak van a...

Melyik szolgáltatónak van a hegyekben is normális térereje? Vodafone-os vagyok.

Figyelt kérdés
Sokat járok sátorozni egyedül és a betegségem miatt muszály, hogy segítséget tudjak hívni, ha baj történik, de a Vodafone megkukul a hegyekben és a földszinti, igen vastag falú lakásunkban is teljességgel használhatalan.....ki kell állnom a gangra, ha felakarom venni....:))))
2009. márc. 17. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló problémám volt a Vodafonnal. Akkor lett gázos a dolog amikor hegyvidékre, a Börzsönybe költöztünk, annak déli részére Kismaros Börzsönyligetre. Emiatt át is mentem számhordozással a Pannonhoz. Így már minden OK lett!

Ez persze nem biztos hogy a te problémádat is orvosolja, attól függ hogy merre szoktál túrázni.

Üdv.

2009. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pont az elmúlt hétvégén voltam arrafelé...:))))) Zebegény, Nagymaros, Kóspallag kétnapos gyalogtúra! Érdekes módon ott nem volt gond, de ha a pilisbe, vagy a Mátrába, Bükkbe vagy a Cserhátra megyek, akkor vége van.......
2009. márc. 17. 18:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak arra kell egy telefon, hogy baj esetén segítséget tudj hívni, akkor javaslom, hogy szerezz be mindegyik szolgáltatótól egyet. Most kártyásként két-háromezer forintért kapsz (pl. Tescoban), készülékkel együtt, 500 lebeszélhetővel. Ez nem olyan "vészes", és így biztos nem lesz baj.


Amúgy a segélyhívót (112) bármelyik szolgáltató hálózatán keresztül el tudod érni, ha a vodának épp nincs térereje (de egy másiknak van), akkor is fel tudod hívni ezt a számot.

2009. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!