Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Legend vagy Wildfire S?

HTC Legend vagy Wildfire S?

Figyelt kérdés

Szeretnék telefont cserélni, és e két modell közt vacillálok. Kinézetre a Legend sokkal jobban tetszik, de nem túl lassú/elavult? (Most Symbianos mobilom van, de ez nagyon lassú, épp ez az egyik oka a cserének.)

A másik kérdésem, hogy egy átlagfelhasználó számára mennyire feltűnő az, hogy a telefonon Android 2.1 vagy 2.3 fut?


2011. jún. 1. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

sajnos egyiket se éri meg megvenni


nekem is szimpatikusabb a Legend, de a WS jobb nála.

2011. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha van egy kis időd, ezt kifejtenéd kicsit bővebben, hogy miért nem éri meg? :-)
2011. jún. 1. 12:10
 3/11 anonim ***** válasza:

túl vannak árazva.


olcsóbb helyeken 70 ezer ft körül van mindkettő, és 78 ezerért Galaxy S-t lehet kapni.

2011. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bp1985 ***** válasza:
78-ért hol van sgs? Max gsmline-nál, bolti garival.
2011. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bp1985 ***** válasza:

[link]


Ez most elég jó árba van, igaz nem androidos.

2011. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

bp, igen ott :)


viszont úgyis jobban megéri sztem, mint 25k-val drágábban.

2011. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csapacsupa ***** válasza:
Én annak idején Legend-et vettem és nem bántam meg. A CM7-tel és egy kis OC-kal simán viszi a közepesen komoly játékokat is, bár nem arra használom. Nekem fontos, hogy egy szép, hűvös alumínium vázat fogok ahelyett, hogy egy nagyon kopó, karcosodó, recsegő műanyagot vegyek. Nagyon strapabíró annak ellenére, hogy nem arra lett tervezve alapvetően és tovább bírja az akkumulátor mint egy nagyobb telefonnál amit naponta tölteni kell. Ezek az érveim mellette.
2011. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ws-nek is alu háza van asszem.
2011. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 csapacsupa ***** válasza:
A Wildfire S-nek a burkolata műanyag, nem alumínium.
2011. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor rosszul emlékeztem :) viszont arra tisztán emlékszem, hogy jó minőségű anyagból van.
2011. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!