Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Ace mobiltelefon...

Galaxy Ace mobiltelefon szakértők! A telefon külső memóriakártyájára hogyan lehet telepíteni vagy áthelyezni játékokat?

Figyelt kérdés
PC-ről másoltam át néhány játékot (apk fájlt) a mem.kártyára, de sajnos az összes játék a belső memóriába telepítődött, és már megtelt a belső memória.
2011. jún. 2. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szedd le az app2sd nevű alkalmazást
2011. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Beállítások->Alkalmazások->Alkalmazás kezelő

Csak ezzel az a baj, hogy végig kell nézni az összes alkalmazást, hogy melyiket lehet. Így egyszerűbb az APP2sd vagy valami hasonló alkalmazás. Ez egyből kilistázza neked melyiket tudod áthelyezni és melyiket nem.

2011. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szóval ezzel az apps alkalmazással mindent át lehet helyezni az sd-re?
2011. jún. 2. 17:55
 4/12 anonim ***** válasza:

E nélkül is lehet a kártyára tenni dolgokat. Csak így egyszerűbb, mert kilistázza, hogy mi az amit áthelyezhetsz és mi az amit nem lehet.

Vagy a klasszikus megoldás még amit 2.1-nél alkalmaznak. Root, memóriakártya particionálás és app2sd script. Így minden a kártyára fog menni.

2011. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
18:01-es az utolsó mondatod nem egészen értem. Leírnád bővebben, ha megkérlek?
2011. jún. 2. 18:54
 6/12 A kérdező kommentje:
bár nekem az ace-en 2.2 van.
2011. jún. 2. 18:54
 7/12 anonim ***** válasza:

2.1-nél nem lehetett a kártyára telepíteni csak akkor ha rootoltad a telefont és feltettél egy app2sd scriptet (ez nem azonos a Marketes programokkal). A memóriakártyán meg létre kellett hozni egy ext2 vagy 3-as partíciót. Így már mindent a kártyára, pontosabban a kártyának erre a partíciójára telepített.

2.2-nél már nem szükséges ez, mert ott megy az alkalmazások kártyára áthelyezése viszont ezt nem minden alkalmazás támogatja, meg nem is teljes egészében lehet a kártyára tenni a dolgokat. De legalább van rá lehetőség.

2011. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

valóban van ilyen lehetőség csak éppen az áthelyezés gomb sajnos mindig passzív módban van. Pedig próbáltam elég sok játékot áthelyezni. Köszi a segítséget.

Az apps2sd progival eddig nem jutottam semmire. Még kísérletezek több verzióval.

2011. jún. 2. 19:02
 9/12 anonim ***** válasza:

valóban van ilyen lehetőség csak éppen az áthelyezés gomb sajnos mindig passzív módban van.


Akkor az adott program/játék nem támogatja a kártyára helyezést. Szerencsére egyre több fejlesztő teszi lehetővé ezt.

2011. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
ezek szerint ha játékok nem támogatja az sd-re mentést, akkor kár is kínlódnom a apps2sd progival? Amelyik támogatja azt meg úgyis át tudja helyezni az Ace?
2011. jún. 2. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!