Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb zene telo?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo, szerintetek melyik a legjobb zenere valo telefon( szepen mennyen, es hangosan is a zene).

Jah es legyen ez bar meg benne:

Erinto kijelzo kapacitiv, os, es legyen a kijelzo kb akkora h lehessen rajta filmet/videot nezni.

pls valaszokat minel hamarabb.


2011. jún. 3. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

El kell keserítselek: Nincs zenére való telefon.


Mindegyiknek olyan szánalmas hangszórója van, hogy érzékenyebb fülű emberek futva menekülnek egy ilyen telefonjával zenélő egyéntől. Lehet, hogy a tinik között ez lett mostanában a menő, ez inkább szánalmas magamutogatás.

2011. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

En nem az utszan gondoltam arra, h zenet halgatok..

ott vannak a wolkman mobilok v az xperssmusic-ok, eleg jok..

csak szeretnem tudni h melyik a legmegfelelobb

2011. jún. 3. 17:48
 3/12 anonim válasza:
nekem xpress musicom van naon jó az is vidit is lehet rajta nézni csak nem érintős
2011. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
En kicsit komolyan telora gondoltam:S s azt akarom tudni h melyik jobb az xperss v a wolkmam, hanem h melyik telon szol a leghangosabban es a legtisztabban a zene. es a telo feleljen meg egy okostelonak is.
2011. jún. 3. 18:00
 5/12 A kérdező kommentje:
komolyabb*
2011. jún. 3. 18:01
 6/12 A kérdező kommentje:
s nem azt akarom tudni h melyik jobb az xpress v a wolkman*
2011. jún. 3. 18:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Galaxy S. Jól lehet rajta zenét hallgatni, és a kijelzője elég szép is meg nagy is ha videót akarsz nézni. A gyári headsetet meg lecseréled valami jobbra és kész. A telefon hangszóróján meg ugyebár nem hallgatunk hangosan zenét, mert egyfelől úgyis rossz a hangzása, másrészt meg hülye szokás az utcán/buszon/stb. úgy járkálni.
2011. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

HA zenére kell akor: Sony Ericsson W8 Nemsokára kapható lesz

Walkman, és Android.

Nézz utána :)

2011. jún. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hangszoron akarsz zenet hallgatni? Miert?

Letezik fulhallgato, abbol veszel egy jobb Sennheisert, es meg egy gombos telefonon is szolhat jol a zene.


Amugy szerintem a legjobb megoldas:

Ipod Touch 8GB (vagy ha van ra penz akkor akar 32GB).

Eleg nagy a kijelzoje, felbontasa azt hiszem a legnagyobb telefonok kozul, retina kijelzo, jo az erintokepernyoje, iOS, stb.

Filmnezeshez, zenehallgatashoz a legjobb.

Melle meg egy olcso szar telefon.


Es ha veszel hozza egy komoly dokkolot, akkor zenelni is lehet vele hangosan

2011. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.Asszem utanna nezek a sony ericcson w8nak v esetleg galaxy s. De nekem hangszoron kell h mennyen hangosan es szepen a zene, nem headset-ten.Aki nem erti meg az ne irjon. ha tudtok jobb zene telot mind a w8, akkor irjatok pls. Meg egyszer mondom hangszoron mennyen jol a zene.(nem buszon,nem utszan, s nem is ilyen helyeken akarom halgatni):)
2011. jún. 4. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!