Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon melyik program tud...

Androidon melyik program tud internetkapcsolat nélkül gps pozíciót térképen megjeleníteni?

Figyelt kérdés
Eddig minden program amit találtam vagy fizetős vagy pontatlan vagy netkapcsolatot igényel, egy másik kérdés szintén GPS témakörben, milyen olyan androidos program van amely az edzéseim adatát(sebesség, hely, magasság) le tudja menteni és meg tudja jeleníteni?
2011. jún. 4. 20:47
 1/2 bp1985 ***** válasza:
IGO
2011. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Úgy látszik rossz helyen keresgéltél net kapcsolat nélküli ingyenes alkalmazást..

Minden NAVIGÁCIÓS PROGRAM képes ca. 6m pontossággal rárakni a térképre a vevő által meghatározott helyzetedet.

Egy logolt utamon még az is látszik, hogy sávot váltottam.

Ha ennél pontosabb kell (mert csak úgy bedobtad, hogy nem elég pontos), akkor lépj be az USA hadseregébe, ott 1 nagyságrenddel pontosabbat használnak (hja, a bombáknak az kell, hogy bemenjenek az ablakon).

Koordináció megadására hasonló pontossággal használható a GpsTest és a GpsStatus program.

Mozgás rögzítésére a CircuitLogger-t nézd meg, tegnap töltöttem le, még nem volt alkalmam próbálni, olyasféle, amit keresel.

Minden fenn van a marketen, a navigációt torrenten vagy máshonnan be lehet gyűjteni...

2011. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!