Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » I phone téma más telóra?

I phone téma más telóra?

Figyelt kérdés
samsung wave-em van és azt szeretném, hogyha segítenétek nekem abban h iphone témát rakjak a telómra.Tom h lehet rá rakni szval nekem csak linkek kellenek nem beszámolók és lehet h annyi is elég ahol i phone témák vannak, de lehet h nem, szval segítsetek! Előre is köszönöm mindenkinek!
2011. jún. 5. 13:15
 1/2 A kérdező kommentje:
a linkeket várom, remélem tudtok segíteni!
2011. jún. 5. 13:16
 2/2 anonim ***** válasza:
A samsung s5230-ra és a Corbyra is lehet iphone témát tenni.De mivel firmware cserét kell végezni ehhez lehet garancia vesztéssel jár és arról sem beszélve hogy nem egyszerű.Viszont ha nem tudod mit hogy kell, ilyen cseréket akkor ne kezdj bele mert akár el is ronthatod a telód . A youtubeon üsd be: samsung wave iphone theme Szerintem konkrétan mindig más a téma amit feltettek, azért nézd meg . ;)
2011. jún. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!