Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 35-40. 000 forintos árkategóri...

35-40. 000 forintos árkategóriában lehet már kapni okostelefont? És ha igen, akkor melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 08:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
előfizusan biztos
2011. jún. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hogyne lehetne, egy vagonnyi van ennyiér


a Blade a legjobb ebben a kategóriában

2011. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sony ericsson x8
2011. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jot nem, az okostelefon az iphonnal kezdodik es ott is er veget, a tobbi erintos mind egy rakat szar
2011. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Először nekem is a ZTE Blade jutott eszembe, csak nem tudom, hogy mennyibe kerül, ha csak a készüléket veszem meg, mert már van 1 előfizetésem.
2011. jún. 8. 10:37
 6/16 anonim ***** válasza:
38 ezer kártyásan
2011. jún. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi :) Utolsó előttinek: Elárulom neked, hogy az apple egy nagy lehúzás. Az ár felét a márkanév teszi ki, a másik felét meg a mindenféle csatlakozó, amihez csak apple termékek jók természetesen, és ezeknek a kifejlesztési költsége van beépítve az árba. Alapvető közgazdaságtan... nehogy azt hidd, hogy az apple cuccok annyival jobbak és azért ilyen drágák. Max a külső műanyag borítás jobb minőségű.
2011. jún. 8. 11:24
 8/16 anonim ***** válasza:

kérdező egyet értek veled :/ nemtom mit vannak úgy oda az "ájfonokért"

zte blade és se x8 egy árban van kb és mindkettő megbízható :)

szerintem a kettő közül válassz egyet, jó kis telefonok

2011. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A Blade nagyon tettszik nekem is, csak az a baj vele, hogy ami van rajta android op rendszer, abból a magyar csak 2.1-es, és angolba már van 2.2-es is, ami igazából nem tudom, hogy mekkora különbség, mert a csop. társamnak is Blade-je van és azt mondta, hogy olyan nagy különbség nincs a kettő között. szerintetek?
2011. jún. 8. 11:35
 10/16 anonim ***** válasza:
az X8-ra meg max 2.1 van és nem is lesz soha újabb...Amúgy asszem ami a Blade-re van 2.2 a T-nél meg Vodánál azon van magyar nyelv
2011. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!