Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Igazából nyár végén/szeptember elején tervezem egy új telcsi vételét, de fogalmam sincs, hogy milyen lenne jó. Kb. 150 rugót szánok rá (megdolgozom érte a nyáron) és fontos szempont lenne, hogy jó sokáig bírja, de ne legyen über gagyi (persze 150 -ért nincs is olyan). Elsőre I phone -ra gondoltam, de nem tudom hogy milyen hosszú az élettartama. Szerintetek mit vegyek?
2011. jún. 6. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha arra gondolsz hogy sokáig bírja az akku akkor ajánlom neked a jó régi Nokiákat :D:D

De ha igazi okostelefonra vágysz akkor csakis SAMSUNG GALAXY S2 nem vitás!!

2011. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Addig még változnak az árak.

Kár kalkulálni.

2011. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Neem, én arra értettem, hogy sokáig bírja a strapát, tehát évekig. Na nem tíz évig, de legalább egy 3-4 -ig, mellette pedig azért tudjon is valamit :D
2011. jún. 6. 17:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kalkulálni akarok, csakhogy kb merre induljak el :D
2011. jún. 6. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S2
2011. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Háát, utána néztem, lehet az lesz :D Köszi az infót.
2011. jún. 6. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok!

Akkor viszont a Samsung Galaxy S2 vár rád :D:D:D

2011. jún. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!