Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel véditek meg a mobiltelef...

Mivel véditek meg a mobiltelefonotok kijelzőjét?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmivel. A telefon van értem, nem én a telefonért. Ha tönkrement, kuka. Ezért nem szoktam drága telefont venni, nekem ez használati eszköz, nem dísztárgy. Egyébként kb 4-5 éve nem vettem telefont, pedig elhiheted, ütöm-vágom.

Egyébként telefonos boltokba láttam felragasztható fóliát.

2011. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen mobil.


Ha nem érintőképernyős, csak sima, akkor lehet rá venni védőfóliát, de - ha nem jól rakják rá - gyakran buborékos lesz, és az nagyon zavaró.


Ha rezisztív érintőkijelzős, akkor is sima fólia, de akkor egy icipicit nehezebb lesz megnyomni, és itt is előfordulhat az említett buborékosság.


Ha kapacitív érintőkijelzős, azoknak a képernyője általában edzett, és nem karcolódik olyan könnyen, de megfelelő fóliát is lehet rá venni, de (mint mondtam) buborékosság.


(Nem tudod mi az a rezisztív és kapacitív? Itt bővebb infót találsz az érintőképernyőkről: [link]


Remélem segítettem.

2011. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fóliákkal és a drágább érintősökön Gorilla Glass üveg van ami karcolástól óvja meg a kijelzőt.
2011. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Hoppá, bocs, rossz a link, belelógott egy aljas zárójel :)


[link]

2011. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zagg Invisible Shield
2011. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tok.

A telefonos boltban vettem egy tokot, ami pamut volt, és rendesen ráilleszkedett a telóra, hiába volt a zsebembe a telefon, a tok mindig rajta volt.


Az érintőképernyős telómat az ujjammal használtam, nem a körmömmel, vagy ceruza hegyével stb, ahogy azt másoknál láttam.


Samsung Diva telóm volt, és egy év alatt egyetlen egy karc sem esett rajta. :)

2011. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!