Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha valaki csak 18 éves korában középsulis ballagására kap egy nagyon régi fekete fehér telefont?

Figyelt kérdés
Nekem van,galaxy s-em most 10-edikes vagyok,de van olyan osztálytársunk akinek azt mondták,hogy csak 12-es ballagására kaphat egy nagyon régi fekete fehéret,ha arra gondolnátok,hogy hogyan érhető el amikor megy valahova,sehogyan szülei viszik hozzák,bekísérik az osztályba,haverjai asszem nincsenek osztálykirándulásra nem jön sosem,egyszer amikor hozta az anyja be az osztályba én épp néztem az e-maileimet és az anyja nagyon szigorúan rámszólt,hogy tegyem el,mert nem ide való pedig szünetben néztem!
2011. jún. 6. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Kretének, tönkreteszik a gyerek életét, és ezt most nem a telefon miatt mondom...
2011. jún. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
nah még egy anyuci pici fia..ebből se lesz normális..nem csak a szülei miatt, hanem mert a leirásod alapján meg sem próbál kitőrni ebből..:SS
2011. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
És akkor ráadásul még neked is parancsolgatni akar... idióta.
2011. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
az ilyennek le kell b*szni egy pofont mi köze hozzá :D
2011. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 ***** válasza:
42%
Mobil nélkül is lehet élni. Viszont nem tudom, annak mi a lényege, hogy villogsz a galaxyddal. Semmi köze a sztorihoz.
2011. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
ez egy nagy kamu...ilyen szulok nem leheteznek...mar elszoktem volna itthonrol
2011. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem kamu,ez az igazság vannak olyanok akik bírják
2011. jún. 6. 20:10
 8/9 anonim válasza:
Pont ez az, kit érdekel, hogy milyen telefonod van? Szerintem rajtad kivül senkit sem érdekel...
2011. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nálunk is van egy ilyen gyerek most már nem egy suliba járunk de régen igen az anyja még ma is kikíséri a buszhoz nem mehet sehova.Nem járhat osztálykirándulásra csak akkor ha az anyja is mehet. Minden héten templomba kell járnia.Ingbe jár suliba, az anyja öltözteti....

Sajnos vannak ilyenek....

2012. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!