Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek SE X10 mini pro-t...

Szerintetek SE X10 mini pro-t kérjek ballagásra vagy Xperia mini pro-t?

Figyelt kérdés
Bármelyik telefon lenne a felét én fizetném ki, x10 mini pro-t 25 ezer forintért tudnék venni, de nemsokára pedig kifog jönni a mini pro termékcsalád új telefonja az Xperia mini pro, ami jobb gyorsabb jobb proci HD kamera és a többi. Szerintetek mit tegyek? És mini pro-ra kifog-e jönni a 2.3-as android frissítés?
2011. jún. 6. 19:57
 1/7 anonim válasza:
48%

de jó, hogy neked nem is a ballagás számít csak a pénz, meg hogy mit kapsz -.-


Nekem is most lesz a ballagásom de én nem fogom elherdálni amit kapok, hülye telefonokra.

2011. jún. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
elég a sima x10 is. ekkora kijelzőre feleleges akkor hardver, amekkora az xperia mini pro-ba van. és 70 ezer ft lesz, annyit meg nagyon nem ér meg.
2011. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A T-mobilnál most csak 40 ezer forint, meg bátyámnak ép most pörgött le a hűsége és így most csak 25 ezer, és ennek a felét én állom :)
2011. jún. 6. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:
de én a sima mini pro-ról beszélek ami még megse jelent
2011. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elsőnek üzenem nem ez volt a kérdés...

amúgy ha fontosnak tartod a flash-t meg a hd fényképezőt akkor várj a másikra meg nagyobb kijelzője is van sztem az sokkal jobb lesz... és asszem lesz rá 2.3

2011. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak 3 hüvelykes kijelzője lesz. mondjuk normálisabb méretű, mint az x10 2,5-ese, de amennyibe kerülni fog annyiér már majdnem Galaxy S-t lehet venni.
2011. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ja de sokkal jobb az akkora kijelző mint a x10 mini proé... amúgy ha 70 ezer lesz v 60 akkor válassz másik telót sztem... mondjuk a Hd kamerásba nincs nagyon 70 ezerért
2011. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!