Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan egyszerűbb és gyorsabb...

Hogyan egyszerűbb és gyorsabb megszüntetni a mobil internetet? Konkrétumok lentebb.

Figyelt kérdés

A 2 éves mobil-internet hűségem 7.hó közepén(végre!!!)lejár.

Pannonos/telenoros.


Hogy a legegyszerűbb"megszabadulni"tőlük? Ügyfélszolgálat,e-mail,telefon,levél?

Mi az igazság...a hűségidő előtt 1 hónappal be kell jelenteni?

Mi a modem "sorsa",leadása?


2011. jún. 6. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
1220 ingyen hívható telenor hálózatból.
2011. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!



Én is most vagyok ebben a cipőben, igaz nekem már lejárt régebben, de nem szüntettem meg egész mostanáig, de az utóbbi időben egyre többször használhatatlan volt a szolgáltatás, nem beszélve arról, hogy a két év alatt négy modemet vittem vissza, mert egymás után mentek tönkre...

Jobban jársz ha személyesen mégy be egy ügyfélszolgálatra, még a hűségidő lejárta előtt, nehogy elkezdjék kiszámlázni az újabb időszakot. A hűségidő végére a modem az elvileg már a tiéd marad, vagy megtartod, vagy eladod, elajándékozod valakinek, aki vállalja a vele való nyűglődést...


Üdv!

2011. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!