Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet visszaállítani...

Hogyan lehet visszaállítani az alap beállításokat?

Figyelt kérdés

Nekem egy Android X10 mini pro telefonom van, és mint minden androidos telefonban, ebben is van egy olyan lehetőség, hogy "Biztonsági mentés és visszaállítás" már többször siketült visszaállítani az alap beállításokat, (ami azzal jár, hogy minden telepített programot, alkalmazást töröl), és ez lenne a célom. Csak az a probléma adódott, hogy amikor belépek ebbe a gyári programba (Biztonsági mentés és visszaállítás), akkor ugye három lehetőséget kínál:

- Biztonsági mentés

- Visszaállítás (ez lenne a cél)

- Ütemezés

Amikor rákattintok a "Visszaállítás" lehetőségre, akkor nem a megszokott kérdéssel találom szembe magam: (Biztos vissza akarom állítani?), hanem felülre ki van írva hogy "Adatok visszaállítása", és nem történik semmi!


Kérlek titeket, ha tudtok segítsetek!


2011. jún. 8. 18:25
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Ez valami kínai telefon?
2011. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a sony erisson szerintem nem kínai cég! miért fontos a telefon származási helye?
2011. jún. 8. 18:36
 3/3 A kérdező kommentje:
utánanéztem! nem kínai cég! a sony erisson két gyártóból állt össze : egy japán és egy svéd-ből
2011. jún. 8. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!