Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire biztonságos erről az...

Mennyire biztonságos erről az oldalról telefont rendelni? /edigital.hu/*

Figyelt kérdés
Innen szeretnék mobilt venni, de félek, hogy megszívom. Volt már aki esetleg vásárolt itt? A postaköltséget nekem kell állnom? A mobil fogyasztói ára 34.900ft, ehhez adódik még valami más (esetleg a postaköltségen kívül)?
2011. jún. 9. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha utánvéttel veszed, semmi veszélyes nincs benne.
2011. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én már rengeteg cuccot rendeltem onnan több százezer ft értékben és full megbízható. 15 ezer ft felett ingyenesen kiszállítják a cuccot.
2011. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

az oldal tuti biztonságos.

a postaköltséget akkor fizeted ha postai utánvéttel adják fel neked a csomagot, de a 34900 nem tartalmazza a postaköltséget és az eladó sem vállalja át annak a kifizetését. a postaköltség függ távolságtól és a csomag súlyától, de 1 mobilos doboz kb 1500-2000 ft

2011. jún. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 csapacsupa ***** válasza:
100%
Az Edigital az egyik legmegbízhatóbb webáruház és nagyon jó az ügyfélszolgálat. Ennek ellenére ez a legdrágább hely. Olyan mintha a Media Markt-ba mennél.
2011. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az extreme digital az egyik legmegbízhatóbb cég.
2011. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

a legmegbízhatóbb, csak túl drága.

az a 35ezres teló amit kinéztél itt újan azt máshol megkapod 25-30 közt is, de ha pár hónapos használtat veszel akkor 45 helyett 20 körül is kapsz

2011. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"35" helyett :)
2011. jún. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért van, ami megéri az edigitalban is. Annakidején mikor ceruzaakksit akartam venni töltővel, ugyanaz, ami az Euronicsban volt -sokszázalék akciós, ott még olcsóbb volt helyből. De fényképezőgépet is vettem már ott, pedig mindig a legolcsóbbat veszem, amit a neten találok.
2011. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


Azt szeretném még kérdezni, hogy ha elmegyek egy szaküzletbe, akkor megrendelés nélkül is vehetek mobilt? Vagy mindenféleképpen meg kell rendelnem a neten? Mindenképpen üzletben szeretném majd átvenni a cuccot. De ha megrendelem és elmegyek érte, akkor már köteles vagyok kifizetni ott, és megvenni?

2011. jún. 10. 11:11
 10/11 anonim ***** válasza:
mérnem rendeleled a neten? másnapra kiviszi a futár, ha van raktáron és fizetned sem kell a szállításért...
2011. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!