Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? samsung galaxy...

Melyik a jobb? samsung galaxy mini, samsung galaxy3, sony xperiax10minipro, vagy sony x8? vélemények, tapasztalatok? Melyiket érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 18:00
1 2
 1/11 anonim válasza:

Xperia X10mini pro: kicsi

Xperia X8: lassú, egyre lassabb

Galaxy Mini vs Galaxy 3: a mini kisebb, mint a Galaxy 3, de okosabb


Szerintem Galaxy Mini, de jobb ha felkészülsz rá, hogy néha kikapcsol.

Régebben SonyEricsson fan voltam, de átszoktam a Samsungra. Az ütésállóságát nem teszteltem, de SE-m esett már ki a harmadikról és túlélte

2011. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Nem tudom, de én a napokban veszek új telót.

Én a SE Xperia X10 mini pro-t választottam.

Samsungot nem vennék, se Nokiát, a SE a nyerő.

2011. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Első vagyok. Nekem most van egy X8, egy Galaxy Mini, és egy Galaxy Tab.


Az SE kijelzője zseniálian jó, a Tabé is. De a Mini felbontása gyengébb.


A kamera jobb a Samsungokon és a net gyorsabb. Az X8 kb 2 hét után teljesen belassult és már nem lesz rá SW frissítés. 2.1-es Android a teteje.

A Mini-n 2.2 van, a Tabon is. A Galaxy 3-n 2.1.

2011. jún. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem Március eleje óta van meg a galaxy mini-m és még sosem volt ilyen, hogy kikapcsolt volna.Igaz, kicsi a 240x320as felbontás egy ekkora kijelzőre. Én galaxy mini-t vennék, egyébként júliusban jön rá a 2.3as android.X10 mini-t és X8at semmiképp ne vegyél, nem éri meg.
2011. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
galaxy mini? azon gondolkozom az nagyon tetszik arról tapasztalat vélemény?:D
2011. jún. 11. 19:24
 6/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Nem te kérdezted meg ezt is?

Amúgy meg kereső és láss csodát, máris kapsz egy csomó véleményt ezekről a telefonokról. Gondolom mindenki unja már, hogy folyton le kell írnia ugyanazokat a dolgokat mit egyszer már leírt.

2011. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem.én ezt az egyet írtam
2011. jún. 11. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagy Sony fan vagyok, regebben Sony Ericsson fan is voltam, de mara az Ericsson fele valo imadatom atment majdnem utalatba.

Azota telefon ugyileg HTC-t es Samsungot preferalom.

Es az alsokategoriaban a Samu jobb, mint a HTC, tehat a Mini-t vagy a G3-mat vennem.

Haveromnak van G3-ma, es egesz okos, nem is szokott rola rosszakat mondani, Mini-rol nem sokat tudok, csak amit olvastam, de az is kb hasonlo cuccos

2011. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
huawei vettem :DD u8500. azon hogy lehet bekapcsolni a wifit?
2011. jún. 16. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Annak szerintem nem sok értelme van, hogy vettél egy telefont és nem tudod kezelni. Helyezd magad kényelembe és kezd el nézegetni a beállításokat. Ha mellé még gondolkodsz is akkor simán megtalálod mit hol kell beállítani rajta. Tanuld meg használni a telefont.
2011. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!