Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy kis faluban hogy tudnám...

Egy kis faluban hogy tudnám használni a mobilomon a WiFi-t?

Figyelt kérdés

Nem talál jelet,ha véletlen talál egyet,akkor is nagyon gyenge a jel,meg nem lehet rákapcsolódni..

a Wifi nem faluba való?


2011. jún. 12. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Veszel egy routert és lesz neked is otthon...
2011. jún. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 kolo ***** válasza:
Nem kevered te a 3G-vel?
2011. jún. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bekötteted a kis házikódba a netet, rákötsz egy wifi-routert, és máris rá tudsz kapcsolódni a telefonoddal.
2011. jún. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ahogy írták előttem is. 5 ezerért egy ruter és netezhetsz a mobilról..
2011. jún. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jussunk már el odáig, hogy a wifi nem egy mágikus "éter", ami mindenhol megtalálható és a városban a beton sugározza.

Falun akkor lesz wifid, ha mariska néni meg józsi bácsi szeret a szobában meg a pottyantós budin is netezni, ezért neki pont wifi routere van, de sajnos nem ért hozzá, hogy lekódolja...

2011. jún. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A WIFI az egy olyan vezeték nélküli hálózat, aminek elég kicsi a hatótávolsága. Általában max 100m.

Gondolom falun nincs mindenkinek internete, wifi routere pedig ennél is kevesebbnek, így elég kicsi az esélyed emiatt hogy találj egy elérhető hálózatot.

A legjobb megoldás ezért ha csinálsz magadnak az előző válaszolók javaslata alapján. De az is csak otthon lesz jó (vagy max a negyedik szomszéd távolságban).

2011. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De te most h gondoltad ezt?Szaladgalsz a faluba egy wifi jel utann...?

En is kis faluba vagyok,de vettem egy routert, s itthon netezek v az udvaron...Amugy szerintem ha kapnal is az le van kodolva...Az enyem is levan kodolva mind kinlodhatnak a szomszedok.

2011. jún. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy menő a szuper csillogós jajdejó mobil, de olyan minek vesz olyat, aki nem ért hozzá semmit és ezért ki se fogja használni?!?! -.-"""

Köttesd be a netet, csinálj egy wifis hálózatot, kódold le és akkor más nem tudja használni se. Sajnos ez nem egy ingyenes szuperlehetőség, a hotspotok inkább csak a városokra jellemzők, és amúgy is elég gyatrák.

Ha netezni akarsz, azért még mindig fizetni kell, kivéve ha a könyvtárban ingyen van. Wifis mobil meg azoknak jó, akik olyan munkahelyen dolgoznak, ahol van wifi, meg esetleg otthon is (bár akkor már leülök a géphez, nem?! O_o)

2011. jún. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én falusi vagyok és szinte mindenhol találok netet.:D
2011. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!