Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert laggol az Iphone 3GS-em...

Miert laggol az Iphone 3GS-em az uj 4.3-as szoftverrel?

Figyelt kérdés

Amikor belepek a levelesbe akkor lattom h mig jon felfele a kep addig akad.. A regebinel nem volt ilyen. Mi lehet a baja? Vissza tudom a regi szoftvert rakni? Vagy mivel lehetne segiteni, konnyiteni a telon h ne laggoljon?

Ha lapozok oldalak kozt, akkor is...


2011. jún. 13. 21:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A kérdésben benne van maga a válasz, mert 4.3 a szoftver...

Töltsd le inkább a 4.1est az a leggyorsabb.

2011. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4.2 a leggyorsabb. 4esen is szokott akadni. nemtudom miért van de engem is zavar.
2011. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én ezért nem is frissítettem 4.2.1-ről. Visszafelé sajnos nem tudsz downgradelni ha csak nem mentettél le shsh-t, de kérdésedből adódóan gondolom hogy nem. Szeptemberben jön az iOS 5, 3GS-re is elérhető lesz reménykedjünk hogy az majd megoldja az akadást.
2011. jún. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsó te nagyon elvagy tévedve :DD már van iOS5 igaz hogy béta de akkoris gyorsabb mint a 4.3.3 :)
2011. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a lényeg, hogy vissza szeretném állítani! vagy valamit csinálni kéne, h ne laggoljon, mert ez nem 3gs-hez méltó.. :(
2011. jún. 14. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Töltsd le az iOS5 -öt -.- :)
2011. jún. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
minél jobb, annál jobban leterheli a telefont, nem? logikusan így lenne... ráadásul a 4.2 van a 3gs-hez?! a jobbik szoftver miért lenne gyorsabb? lehet annak kell lennie, de a telómban akkor sem lesznek jobb cuccok...
2011. jún. 14. 22:05
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 12:51

Nem kell a nagyképű szöveg, én is tudom hogy van developer változat iOS 5-ből, de nem feltétlen akar mindenki buherált szoftvert a telefonjára. Retail verzió szeptembertől lesz.

Kérdező.: Nem tudod sehogy sem visszatenni a kisebb verziószámú szoftvert mert iTunes nem engedi, csak ha van lementett shsh-d róla. De mivel felteszed a kérdést így biztos hogy nincs. Csak abban bízhatsz hogy az újabb szoftver megoldja a gondot. Egyébként valóban jó esély van rá hogy az 5 még nagyobb erőforrást igényel, de lehet hogy azt jobban sikerül majd optimalizálni és akkor megszűnhet az akadozás.

2011. jún. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

szifon.com oldalán találtam: http://www.youtube.com/watch?v=ng33wXDkyRM&feature=mh_lolz&l..


bal oldali a 4.3, jobb oldali értelemszerűen 5-ös szoftver.. na, szóval akkor melyik is a gyorsabb? de lehet látni, a 4.3 még mindig laggol...

2011. jún. 15. 11:11
 10/13 A kérdező kommentje:
ezen szép gyors.. mondjuk hasonló a 4.3as is http://www.youtube.com/watch?v=LBQ1T8A2qQY&feature=player_em..
2011. jún. 15. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!