Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg shine telefont hogy ha USB...

Lg shine telefont hogy ha USB kábellel csatlakoztatom a számítógéphez mért nem jeleníti meg a memóriakártyámat is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is hasonló cuccos volt anno, csak nekem a Sony Ericsson K750i-mmel! Valamit csinált egyik ismim és kijelezte a gép. Amúgy eddig akár kit ismerek akinek LG Shine teloja van, senki se tud rá zenét tenni, meg semmit se! Hogy miért nem tudom, de, ha megtudok valamit akkor írok, vagy hátha kapsz valakitől értelmes választ :). Én is várom, hátha tudok bnöimnek segíteni utána!
2009. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Mert ugy csak adatatviteli uzemmodot tud, megosztot nem. Bluetooth javallott.
2009. márc. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Nekem LG Shine telefonom van, és nemtom de nekem minden megy...tudok rá zenét tenni, képeket, videókat semmi bajom sincs vele. Igaz, hogy én úgy csinálom, hogy azt a pici memóriakártyát beleteszem egy adapterbe és úgy bele a laptop kártyaleolvasójába...Szerintem vidd el egy szervizbe!
2009. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jóh most már énis rájöttem. azért köszi:D
2009. márc. 24. 20:59
 5/5 anonim válasza:
videókat is lehet rárakni? mert nekem küldtek egyet,és nem jeleníti meg.sehol sem találom.de ha megnézem a memoria állapotot,akkor kijelzi hogy foglalja a helyet.segítsetek!
2010. jan. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!