Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen programot kell letölten...

Milyen programot kell letölteni a vodafone 858 smart telefonra USB használatához?

Figyelt kérdés
azt írja ki a gépem hogy helyezek be CD és a memóriakártyát se akarja felismerni
2011. jún. 15. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:

[link] próbáld meg ezt. Android usb driver.

Vagy ha otthon wifin is meg van osztva a net akkor azon keresztül is tudsz a telefonra másolgatni pl. My phone explorer vagy az android sync manager segítségével.

2011. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Ugyanez a problémám. Neked hogyan sikerült megoldani. Mit csináltál? Köszönöm.

2011. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bedugom USB-n keresztül a telefont és ilyen mappákat és fájlokat ad elő:Document mappa,drivers mappa,autorun.inf,Mobile Partner ikon.Nem kellen a memóriát elő adnia?
2011. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hi Suite
2011. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Niki 94 válasza:
Sziasztok! Nekem az lenne a gondom h nem engedi háttértárolóként csatlakozni a telefont a géphez..!Állandóan ha csatlakoztatom CD vagy szoftver telepítést ír ki..Már visszavittük az üzletbe is megmutatták,hazajöttünk de itthon már nem működöt pedig mindent úgy csináltam ahogy mutatták..bedugtam az USB kábelt és csatlakoztattam amint sárga lett az android jel és azt írta ki h használt USB tároló és megint csak a CD meghajtó ablak jelenik meg..! Ha tudtok segítsetek mert nem tudok rátenni semmit.
2011. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok, nekem is van ilyen problémám ugyanezzel a tipusu telefonnal, de az mitöl van hogy magát nyomkodja meg nem érzékeli néhe ha hozzá érek?
2012. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

sziasztok.nekem az lenne a problémám hogy a telefont letöröltem (hangfel bekapcsolo gombot nyomtam 5 sec)és nekem az lenne a kérdésem hog usb-n keresztül lehet e szoftvert telepiteni.létszi irjátok meg hogy lehet-e.meg egy linket ahonnan letöltöm a szoftvert.

TELO NEVE:vodafone 858 smart

android:2.2

gondolom csak ezek lényegesek elöre is köszi mindenkinek.

2013. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!