Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam tegnap a telefonomat...

Elhagytam tegnap a telefonomat, most akkor érdemes bejelenteni vagy nem?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy ha bejelentem a rendőrségen a dolgot, van rá szemernyi esély, hogy az IMEI szám alapján azonosítsák a telefont a későbbiekben és visszakapjam. A kártyát letiltatom (bár már valószínű a szemetesben landolt, mert folyamatosan ki van kapcsolva, nem tudom hívni magamat), viszont ha jól értem, akkor az IMEIt nem szabad, mert akkor nem lehet "bemérni", vagy micsoda...

Nektek van hasonló tapasztalatotok, kaptátok már vissza így a telefonotokat?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. jún. 17. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Legalább drága volt?:S
2011. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Karácsonyra kaptam ajándékba, úgyhogy a pontos árát nem tudom, de ha jól tájékozódtam olyan 20-30 között lehet kapni... :/ Szóval elég drága volt (legalábbis az én pénztárcámnak...). :((


Jaj borzasztó érzés hogy elveszett... :'( Egyszer a fejemet fogom elhagyni, attól tartok... :D

2011. jún. 17. 08:27
 3/6 anonim válasza:
Nincs sok esély rá. Rendőrségen nem sokat foglalkoznak a dologgal "úgyse lesz meg", "van jobb dolgunk is".
2011. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát kevés esélye annak, hogy meglenne, keresnék.

A letiltással azt el tudod érni, hogy más használhassa a telefont, és azt is, hogy a telefonra mentett személyes adataidhoz hozzáférjenek.

fényképek, címlista... amik a telefon memóriájába kerültek a SIM helyett. mellesleg úgy tudom, hogy a SIM-et is simán fel lehet törni.

fogadd együttérzésemet

(aki hasznosnak tartja az infómat, bátran pontozzon fel) :)

2011. jún. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetro ***** válasza:

rosszul tudod. a Simet nem lehet simán feltörni. amúgy is miért törné fel bárki? amúgy a telefon letiltásával, hogy is lehet megelőzni, hogy bárki hozzá férjen a telefon memóriájához? :D mi köze a kettőnek egymáshoz?

jelentsd be a rendőrségen. biztos hogy nem lesz meg, de ha valami csúnyaságba keveredne egyszer a telefon, akkor téged fognak először megkérdezni, hogy kit és miért hívtál a telóval. szóval legyen nyoma, hogy elvesztetted. aztán meg nyugodtan tiltsd le szolgáltatónál. hátha már eladta aki megtalálta, és jól seggbe rúgják érte mikor a telefon megszűnik működni :D

2011. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért is könnyítenéd meg annak a dolgát, aki megtalálta és megtartja? Tiltasd le a szolgáltatónál, ha ott vetted.
2013. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!