Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet csak új készülék vagy...

Lehet csak új készülék vagy új előfizetés is kell?

Figyelt kérdés

Van egy előfizetéses telefonom, amit anyukám intézett (tanárnő), az iskolájában lehetett venni valamilyen céges körön belül, őt ingyen hívhatom, és a kollégait is - nem tudom mi ennek a csomagnak a neve. 1250ft a havidíja.

Édesapámnak van egy cége már nagyon régóta, ahol szintén ilyen vállalati csomag van, annak sem tudom a nevét, de neki már a legtöbb előfizetése (a cég dolgozóié) platina kártyás, így ugye csomó kedvezményt lehet igénybe venni.

A kérdésem a következő: meg lehet-e valahogy úgy oldani, hogy új készüléket vegyen nekem édesapám, hogy a jelenlegi előfizetésemet tudjam tovább használni vagy mindenképpen kell egy új előfizetést venni az új készülékhez? (Semmi szükségem nem lenne rá.)


2011. jún. 17. 08:41
 1/1 Loach ***** válasza:
Amennyiben a szolgáltató megeggyezik, akkor elméletileg lehetséges, hoyg édesapád kedvezményesen vásároljon meglévő előfizetéséhez telefont készülékcsere címszóval, így te hozzájuthatsz egy új készülékhez olcsón, ő pedig továbbra is a régit használja...a hátulütője anniy, hogy ilyet haminden igaz évente vagy kétévente lehet csak / fő...
2011. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!