Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha T-mobile-hoz beviszem a...

Ha T-mobile-hoz beviszem a régi telefonom és egy másik telefonra akarom cseréltetni az megoldható náluk?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont de előtte a mostanitól kéne megszabadulni. Ja meg megtarthatom akkor is az előfizetésemet ha új mobilom lesz?
2011. jún. 17. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Ők nem ócskások,nem vesznek be használt telót.

Azt neked más úton kell eladnod .

2011. jún. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt hittem beszámítják mert az oldalon mintha láttam volna valami hasonlót
2011. jún. 17. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szokott lenni a szolgáltatóknál olyan akció, hogy bizonyos összegért beszámítják a régi telefont, ha náluk veszel előfizetést / új telefont.


Most -tudomásom szerint- nincs ilyen akció, de semmi gond, bemész hozzájuk, és megérdeklődöd az aktuális akcióikat;


vagy felmész a netre és megnézed ott az akcióikat


[link] ;


vagy felhívod őket


[link]


Ha nincs ilyen akció náluk, semmi baj.


Találsz a közeledben használt mobil kereskedőt, bemész, elpasszolod neki. a nulla forintnál csat többet kaphatsz érte.


Vagy a rokonságodban jó lesz az egyik kisgyereknek játszani, dobálni, esetleg telefonálni :-)....


Vagy :


Megtartod vésztelefonnak, ha a másik bekrepál.....


:-)

2011. jún. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az infót. tegnap voltam is benn a t-mobilenál és mondták hogy náluk már nem elérhető :S úgyhogy majd megoldok valamit :)

mégegyszer kösz

2011. jún. 18. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!