Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Matt vagy fényes kijelzővédő...

Matt vagy fényes kijelzővédő fólia?

Figyelt kérdés
Mi a különbség? Melyik a jobb?
2011. jún. 17. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak fényest használtam a pda-n: víztiszta, gyakorlatilag teljesen átlátszó, persze visszaveri a környezeti fényeket, hiszen tükörsima a felülete:) de az csak szabadban lehet probléma. Márkás gyártmány meglepően sokat kibír, pl. Brando.
2011. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Most raktam rá egy Galaxy Note 3-ra egy matt fóliát de soha többen nem raknék rá... Igaz hogy Note 3 nem is karcolódna... (Elvileg)

De számomra valami hihetetlen sz@r...

A világos színek olyan "szemcsések" így rajta keresztül...

Amilyen élességet adott a FULLHD kijelző, azt ez a fólia el is vette tőlem...


(Nem kellenek a kommentek hogy: akkor vedd le stb...)


Régi Galaxy S3-om telefonomot fényes fólia volt, az sokkal jobb... Most van ez hogy na a matton nincs ujjlenyomat...

Szerintem nem ér annyit az hogy nincs ujjlenyomat minthogy az egész képet elb@ssza...

2014. márc. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én csak mattot használok. Kipróbáltam a fényest is de az nekem nem nagyin jött be.Samsung galaxy s5-ön a matt az jobb(feltéve hogy jö a márka.gagyi kìnait ne vegyél)
2015. márc. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Serrano13 válasza:
Én mindig a sima foliat hasznaltam de vettem egy lenovo yoga tabletet es arra sehol nem talaltam.Bementem az auchan-be es vettem univerzalisat nem tudtam h matt de mikor feltettem kiderult.Azota minden telefonomon lecsereltem erre mert napfenyben nem tükröződik nem fogja az ujlenyomatokat es sokkal jobb az érintése is raadasul fel ev utan egy karc sincs rajta ugy h zsebben tartom a telot kulcsok meg apro pe z mellett!!Ja és lg g4 re tettem aminek 4k-s kijelzoje és nem szemcsés vagy homályos a matt foliatol!!Arra a note 3 ra nem tudom milyen folia lett teve de ez az olcso auchan-os folia nekem nagyon bevalt minden féle keszuleken.Raadasul 1000 ft es lecoliaztam vele 2 tabletet meg 3 telefont szoval sok készülékre elég jo minőségű és olcsó!!
2017. márc. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!