Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Champpel kapcsolatos...

Samsung Champpel kapcsolatos kérdéés! A memoriakártyán lévő zenemappába másoltam a gépről zenéket?!

Figyelt kérdés

De csak néhány került a mappába, ha megnyitom a mappát valami olyasmit ír ki, hogy a telefon nem támogatja az ötvenvalahány karakteres címeket.. és azokat meg sem nyitja.. holott rajta van a kártyán mert a zenelejátszóba ott vannak azok a zenék is, amit a sima mappába nem találok. A probléma, hogy nem tudom átnevezni őket, mert a zenelejátszóba ezt nem tehetem meg, viszont a mappába, ahogy előbb írtam, nincs benne egyik sem..így nem is tudom beállítani mint csengőhang.


Valami tipp? A gépen már megpróbáltam átnevezni a számokat, de nem engedte.. "károsodnak vagy mi.."

Ha lenne valami géniusz, aki tudna segíteni, nagyon megköszönném mert elég analfabéta vagyok ilyen téren :)


2011. jún. 17. 18:28
 1/3 anonim válasza:
nekem is ilyen telefonom van. nekem a gépen mindig engedte mert nekem is volt ilyen problémám már de ha a gép nem engedi akkor szed ki a mappából és rakd á újra de csak azután miután átnevezted és 50 betűnél kevesebb a neve...remélem tudtam segíteni
2011. jún. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült! Nagyon köszönöm :) Megy a kezecske
2011. jún. 17. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
örülök hogy sikerült én nem az egyes válaszoló vagyok....azt szeretném kérdezni hogy jó telefon-e a samsung champ mert énis ilyen telót akatrtam de inkáb lg gs290-vettem meg..:)
2011. jún. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!