Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mióta a Világ vezető mobiltele...

Mióta a Világ vezető mobiltelefongyártója a Nokia, és melyik telefonjával sikerült a legjobban a piacra kerülnie?

Figyelt kérdés
okia telókat Komáromban rakják ösze. Az én telefonom, 2330-as és Made in China ez van ráirva. Akkor most mégsem itthon rakták össze?
2011. jún. 18. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

nem csak itt gyártanak telókat, a nagy részüket a rizsföldön csinálják.

sztem az egyik nagy dobásuk a 6230 volt. még ma is sokat látni, akkoriban meg néptelefon volt.

2011. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itthon a "legnéptelefonabb" a 3310/3330 volt szerintem. Nem az összes Nokiát csinálják Komáromban, sőt, elég keveset a teljes palettához képest. Szerintem azóta (volt) vezető mobilgyártó, amióta van egyáltalán mobil. Nokia 1611 volt az első telefonom (féltégla). De már vagy nem vezető, vagy nem sokáig lesz az. A Symbiannal nagyot bukik. A WP7 még messze van, Androiddal meg nem hajlandó foglalkozni, ami a legnagyobb hibája.
2011. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Összetettben még mindig vezető, és ha jól emlékszem még az érintős érába is mindig ők az elsők (amikor ezt megtudtam volt egy kis WTF fejem).

De lehet utóbbira rosszul emlékszek, ipon-on volt erről cikk

2011. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!