Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Döntésképteéen vagyok két...

Döntésképteéen vagyok két telefon között, mind a kettőben van hiba de mind kettőben van olyan is ami tetszik. Ti melyiket vennétek és miért?

Figyelt kérdés

A két telefon a samsung galaxy s és az iphone 3gs.

Nálam a 3gs javára szol az :ios, az, hogy apple ami elég jó márkának mondható, a külseje (sztem fehér hátlappal nagyon szép), de elbizonytalanít benne, hogy a galaxy S iszonyat szép felbontású videót készít és újabbnak is mondható. Elvileg a 3gs re is van valami program amivel lehet szépen videot rögzíteni, de semmiképp nem tudok dönteni. Az iosba tetszik, hogy ha az ember feltöri nincsenek határok a testreszabásban. Most x8asom van, ezen annyira az androiddal nem vagyok megelégedve. A telefonok kb egy árba vannak, csak dönteni nem tudok. Ilyeneket indoklásnak, hogy a galax s gyorsabb nem írjatok mert a 3GS is megállja szépen a helyét. Egyszerűen nem tudom, akármelyiket veszem nem szeretnék 1-2 évig telefont venni.


2011. jún. 19. 08:39
 1/8 A kérdező kommentje:
meg persze nálam az iphone javára szol a 32gb-os belső is, még galaxy s-ből csak 8as van nagy ritkán 16 os.
2011. jún. 19. 08:44
 2/8 anonim ***** válasza:
A Galaxy-ba belenyomható még egy 16GB-os bővítőkártya..
2011. jún. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és akkor megveszem a telt és még egy 10esért memokártyát, akkor máz gazdaságosabb az iphone..pont ezek az előnyők-hátrányok miatt nem tudok dönteni :(
2011. jún. 19. 09:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem 10 ezer hanem 5 ezer a kártya.
2011. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm vett egy iphone 3g-t (nem 3gs-t de annak is ugyan az a képernyője) 2 hónap után véletlenül lelökte az asztalról és a képernyő úgy nézett ki mint a tükör amikor össze törik. Ez azért történt mert üvegből van a képernyő. Visszavitte hátha garanciában megcsinálják. Mit tippelsz mit mondtak? :)


"Ilyen hibára sajnos nm vonatkozik a garancia."


Tudom hogy nem mondtam ki szószerint hogy melyik a jobb de ez után el tudsz gondolkodni.

2011. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaziból az is benne van, hogy sztem az iphonet mondjuk pl egy év múlva még jobb pénzért eltudnám majd adni mint a galaxy s-t, hisz a galaxy S nem rég jött a piacra és már 70-80nál tart az ára újonann.
2011. jún. 19. 10:53
 7/8 A kérdező kommentje:
jó..ez sztem ezen nem múlik..logikus egy ilyen drága telefonra vigyézz az ember..az bármelyik telefonnal megeshet, hogy leesik és betörik a kijelzője...velem is előfordult már egy régebbi készülékkel. Engem inkább a "belső" tulajdonságok érdekelnek.
2011. jún. 19. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Androidos programlehetőségek száma szinte korlátlan, bármit meg lehet rootolva csinálni, eddig bármi kellett, mindent megtaláltam.

Az Ios-t nem ismerem...

2011. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!