Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia N97-es-t hogyan lehet...

Nokia N97-es-t hogyan lehet újratelepíteni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy N97es, csak használtan. Újra szeretném rakni az egész rendszerét, mert hiába, hogy az előző tulaj letörölt minden személyes fájlt róla, szemét, mindig marad rajta. 21.0.102-es verziójú szoftver van rajta, de állítólag kijött a 22.0.110-es frissítés. Ha gépről próbálom frissíteni (pl OVISuittal), kiír mindig egy hibakódot... Van rá mód, hogy kikerüljem ezt, vagy valami módszer, amivel egy teljesen nyers verziót tudnék rárakni?
2011. jún. 21. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:
*#7370#
2011. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel csak visszaállítja alapértelmezettre a dolgokat... Nekem olyan kell, ami akár ki is nullázza. Hard reset se segített... Azért köszi a tippet :)
2011. jún. 21. 17:06
 3/7 anonim ***** válasza:
pedig a hard reset a megoldás
2011. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami szoftver, ami megcsinálja nekem ezt?
2011. jún. 21. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
mi a baj a hard resettel?
2011. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
próbáltam,de nem jött össze... Amikor ki van kapcsolva, SHIFT,SPACE,BACKSPACE,Bekapcs gomb. Amikor a 4. Gombot(bekapcs) megnyomom, bekapcsol, és csak visszaállít mindent, mint a soft resetnél.de rajta marad minden...
2011. jún. 21. 18:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy a telefonnak más baja is van, mint szoftver... azért nem engedte. Köszi a segítséget!!!
2011. jún. 30. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!