Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Djuice-s vagy, hogy tudod...

Rucaöröm kérdése:

Ha Djuice-s vagy, hogy tudod megnézni, hogy mennyi az egyenleged? És igaz, hogy ez a szolgáltatás is pénzbe kerül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 21:57
 1/3 Csorby ***** válasza:
172 felhívód és beszélni fog bele 1sz.gép utánna küld 1sms-t.de nem biztos csak a telenor nál így van és asszem közé van\volt egymáshoz.és igen 59ft be kerül a telenornál..próbáld meg....
2011. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 GAbO1254 válasza:

de mekkora baromság mát hogy az egyenleg lekérés is pénzbe kerül... nem ?



a T-mobile-nál nincs ez a baromság

2011. jún. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csorby ***** válasza:
ja amm sztem is baromság..bár én nem szoktam le kérni..én már jó ideje telenoros vok de azért semmi pénzért nem cserélném le...nagyon megvagyok vele elégedve.. ja amm sztem is baromság..bár én nem szoktam le kérni..én már jó ideje telenoros vok de azért semmi pénzért nem cserélném le...nagyon megvagyok vele elégedve..főleg nem azért mert pénzbe kerül a le kérés.
2011. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!