Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 12 éves okos lánynak...

Egy 12 éves okos lánynak megfelelő ajándék lenne a Samsung Galaxy Mini?

Figyelt kérdés
Természetesen fehérben. Gondoltam még a Samsung Galaxy Ace-re is, de szerintem ez a nagy otromba készülék nem igazán állna jól a pici kezében.
2011. jún. 22. 08:42
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Hát, korral haladni kell, emlékszem még én az első mobilomat 18 évesen kaptam :)! Ma már szinte alap felszereltség. Amúgy persze, megfelelő ajándék szerintem, biztos örülni fog neki.
2011. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Kocsit nem akarsz neki venni ??????
2011. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%

12 évesnek nem vennék telefont, ilyet meg pláne nem. Elveszti, ellopják - kirabolják. Felesleges kockázat.

A 12 éves még gyerek. Vegyél neki játékot. Nem rózsaszín babára gondolok, hanem valami komolyabbra, társasjáték, kézműves cuccok, ilyesmi.

2011. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó:). Amúgy utolsó,biztos tud rá vigyázni...PL.én az első telefonomat 8évesen kaptam és az első sz.gépemet pedig 4évesen...:)
2011. jún. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már bocsánat 9.13 és 9.17-es, de ez nem is az első telefonja lenne. És ha nem lennél vele tisztában, egy 12 éves nem harmadikos... Szeptemberben már 7.-es lesz. És ilyen korban már lenézik az olyat akinek nincs rendes telefonja.
2011. jún. 22. 09:38
 6/22 anonim válasza:
71%
kit érdekel hogy lenézik? miért az jobb hogy azért nyalják a seggét mert menő telefonja van? ugyan már....
2011. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

ha amugy meg normális értékrendje van a családnak meg a gyereknek nem lesz elkényeztetett egy telótól.

nem tudom mennyire értesz a telókhoz, de azt a telefont azért nem ajánlanám m nem fogja kihasználni, az egy androidos, igazából csak nettel igazán élő telefon. sztem egy olyan kéne inkább ami szintén tapimobil,de zárt operációs rendszer van benne.

2011. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 9.13 tudom milyen az mikor lenéznek és aszt is tudom mikor eltűnik az ujj telefon akkor inkább nézzenek le mint hogy ellopják vagy valami azért 1 kicsit gondolkozz már kimegy a szünetre bent hagyta a telóját bemegy és hoppá volt nincs !!!!!! na neked ez megéri hogy megveszed x összegért és 1-ik nap azzal jön haza hogy anya nincsen telefonom !! na az jobb ??????
2011. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Khmm... bocs hogy szólok, de a sulijába nem is szabad telefont vinni.
2011. jún. 22. 09:57
 10/22 anonim ***** válasza:
Ezt közölhetted volna előbb is mert akkor nem írok annyit!!!Jókor szólsz !! de most a viccet féretéve vegyél inkább neki valami olcsób használ telefon mint 1 ujjat !!!
2011. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!