Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefont vennék....

Androidos telefont vennék. Mivel sokat utazom, próbálom megkeresni azt, amelyik legtovább bírja két töltés között. Ötlet?

Figyelt kérdés
Én idáig a samsung galaxy mini-t néztem ki...
2011. jún. 22. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Okostelók eleve nem bírják sokáig max 3-4 nap, ha nem használod rohadt sokat! LG-t NE vegyél mert krva szarok.. Sony Ericsson Xperia X8-asom van és 4 napig bírja pedig rendszeresen használom! :D
2011. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy közepes illetve egy felső kategóriás okostelefon nem bírja 2 napnál tovább még átlag használat mellett sem.


Az alsó kategóriában a Samsun galaxy mini talán jó, de nem olyan szép a kijelzője.


Egy teszt oldalon ezt írták:


"A hátlap alatti akkumulátor 1200 mAh teljesítményű, ami – figyelembe véve az alacsony órajelű CPU-t, illetve a kis felbontású kijelzőt – elég jó választás ehhez a telefonhoz. Ez azt jelenti, hogy a három napos készenlét sem lehetetlen, persze csínján bánva a WLAN-nal és a Bluetooth-szal. De nekem speciel folyamatos mobilnet kapcsolat mellett is bírta eddig, ami az okostelefonok között nem gyakori eset."


[link]


illetve itt egy magyar video teszt:


http://www.youtube.com/watch?v=r4_-O14-1DA


A legjobban ez bírja az átlagos használat mellett

2011. jún. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kolo ***** válasza:

Persze, az LG szar, te meg egy hozzá nem értő troll vagy csupán. Jelen soraimat is az LG Optimusomról írom, jelentem semmi baja, sőt jó kis telefon, megéri a pénzt, amennyibe kerül...


Az meg egy bullshit, hogy elég az az akksi. Nekem eddig rendre kb a fele jött ki üzemidőben, mint az arénás srácoknak, pedig nem vagyok egy "heavy user".


Szóval a Mini akksija is mini. Egy nap. De ez igaz sajnos minden okostelefonra. Ha kihasználod a funkióit, akkor estére mar kér enni. Persze, ha nem netezel, emailezel, zenélsz, videózol stb, akkor felmerül a kérdés,minek okostelefon? Be lehet szerezni egyébként a legtöbb telefonhoz nagy kapacitású akksit. Azzal elmegy egy hétig is, de bumfordi lesz tőle a telefon. Illetve vannak külső töltők is, nagyon hasznos tud lenni ilyenkor (van pl napelemes is :D ).

2011. jún. 23. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!