Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy Mini-m,...

Van egy Samsung Galaxy Mini-m, de nem működik rajta a google navigáció. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Amikor megnyitom azt írja ,hogy A navigáció elérhetőségének ellenőrzése és utána azt hogy A navigációhoz adatkapcsolat szükséges.Valaki tud segíteni, hogy működjön?

És mi az az adatkapcsolat?


2011. jún. 23. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
mobilnet...de nekem is ilyen van mobilnettel se mükszik....magyarországon nem elérhető...
2011. jún. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De annak semmi értelme hogy nettel működik.

Próbáltam wifinél is és akkor is ezt írta.

Letöltöttem egy újabb verziót az meg befagy.

2011. jún. 23. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:

De annak semmi értelme hogy nettel működik.


pedig van. A térképek a neten vannak, nem a telefon memóriájába vagy a kártyán. Ezért kell a net. Amúgy megy az Magyarországról is. De tölts le egy igo-t vagy egy Ndrive-ot navigálásra. Annak nem kell net.

2011. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Megoldódott már a problémád?


Elméletileg nem szabadna ilyet csinálni a programnak, ha van wifi, azzal is kellene neki működni.... Próbáld újra telepíteni, de előtte az adatokat is töröld, ne csak a programot.......


Ha nem, akkor érdemes egy telefon "RESET"-et adni, ekkor minden alapállapotba kerül. Beállításokat, elmentett kódokat-jelszókat, programokat, vagyis mindent ments ki egy sd kártyára, vagy a számítógépre, találsz a marketen hozzá programot...



Úgy tudom, létezik olyan navigációs program, ami elmenti a google-ről letöltött térképeket, azt használja. Érdemes rákeresni.


Nekem mobile maps 10-em van fent a telefonomon (Huawei U8500) tökéletesen működik, csak pénzes...torrent oldalon szerintem megtalálod.


""""Nem kell neki net/adatkapcsolat :-)""""

2011. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!