Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elmultam már 18, vehetek e...

Elmultam már 18, vehetek e ELŐFIZETÉSES telefont ha nem dolgozok, még tanuló vagyok, saját nevemre?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
t-mobilenál igen, ott csak egy személy igazolvány és lakcím kártya kell
2011. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Loach ***** válasza:

Igen vásárolhatsz.


"Természetes személy esetén (Eht 157. § (2))

Előfizető neve, leánykori neve, állandó lakcíme, tartózkodási helye, születési helye, -ideje, anyja neve

(önkéntesen megadandó), személyi igazolvány vagy útlevél illetve a személyazonosságot igazoló

egyéb dokumentum (pl.: ideiglenes személyi igazolvány, stb.), annak száma, továbbá a lakcímet

igazoló hatósági igazolvány, valamint ezek mellett egy, az Előfizetőt azonosító egyéb okmány (pl.:

útlevél, társadalombiztosítási igazolvány, jogosítvány, adóigazolvány, bankkártya, stb.), annak száma,

és az Előfizető egyéb elérhetősége (telefonszám, e-mail cím). Meghatalmazott esetén az ügyvéd

meghatalmazása, illetve a közjegyzői okiratba foglalt meghatalmazás, mely tartalmazza mind az

Előfizetőre, mind a meghatalmazottra vonatkozó fenti adatokat, továbbá mindkét esetben a

meghatalmazott személyi igazolványa vagy útlevele illetve a személyazonosságot igazoló egyéb

dokumentum (pl.: sorkatonai igazolvány, ideiglenes személyi igazolvány, stb.), annak száma valamint

ügyvéd esetében az ügyvédi igazolvány és annak száma is."

2011. jún. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én ugy hallottam hogy kell valami féle igazolás hogy tudom fizetni az előfizetést ,erröl valakki tud valamit ?
2011. jún. 23. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
a t-mobilenál nem kell a telenornál meg vodánál kell de a T-nél nem
2011. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!