Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung SGH-E570 telefonhoz...

Samsung SGH-E570 telefonhoz hol keressek töltőt? És kb. mire számítsak, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Ha nincs hozzá USB kábeled, akkor veszel egyet. Kb 400 forint: [link]

2. USB töltő 200 forint: [link]


Összesen kb 600 forint költség.

2011. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A kérdező nem arra a töltőre gondolt amivel a telefont tölti?
2011. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de, arra gondoltam
2011. jún. 23. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor elolvasod a válaszom, megnézed a képeket és rájössz hogy az USB kábelt össze kell dugni a töltővel. Ezen a telefonon nincs külön töltő csatlakozó, ezért a hozzá nem értők könnyen félreérthetik a helyzetet, azt gondolva hogy én tévedésből rossz tanácsot adtam.

De mivel ez teljesértékű megoldást kínál a töltésre, ezért nyugodt szívvel ajánlom a kérdezőnek.

A postaköltség ingyenes, így a válaszomban írt áron megrendelhető a töltő és a kábel.

2011. jún. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha nem akarok rendelni, akkor hova mehetek? Használt telefonoshoz?
2011. jún. 24. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!