Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy olyan programra lenne...

Koncsik kérdése:

Egy olyan programra lenne szükségem amivel tudom blokkolni a HTC WILDFIRE S telefonomon a számomra nem kivánatos gyári alkalmazásokat, PL gmail, Maps . Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Azért akarom öket blokkolni mivel T-mobiles vagyok és a facebook ingyenes a telefonomrol amit használok ... ahoz viszont net elérés kell és igy véletlenül belefog szivni a pénzembe a fizetös alkalmazások tömkelege.... Ezért nem akarom a teljes adatforgalmat letiltani
2011. jún. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem akkor le akarsz tiltani alkalmazásokat a netről. Ehhez használd a Droid Wall nevű programot. Root szükséges hozzá.
2011. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jó tudom, be lehet valahol állítani a netbeállításokon belül, hogy letiltod frissítéseket, konkrétan mindent le lehet tiltani, hogy az engedélyed nélkül ne csináljon semmit, így a net bekapcsolva maradhat... amúgy meg ajánlok egy 100Mb-os netet, android szereti a netet, ara elég, hogy magával ellegyen, és akkor nem kell az ingyenes fos facebookot használni... :) havi 990Ft szerintem nem vészes, és ha jól tudom kártyásra is lehet... :)
2011. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mivel nem vagyok 18 éven felüli , nincs semmiféle keresetem és a telefonom kártáyás nem akarom hogy havi 990 ft-t levegyen mivel nem akarom az internetet egyáltalán használni csak is az ingyenes T-mobiles Facebookra... Kerestem a frissitések letiltása opciót de nem találtam sehol sem ... a héten lett vásárolva a telefon ezért rootolni semmiképpen sem fogom = / Más megoldás esetleg?
2011. jún. 24. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Settings->Account&Sync és itt kinyomd a Background Data-t. Így elméletileg már nem fog a háttérben szinkronizálni egyik alkalmazás se csak ha te engedélyt adsz rá. De én a Droidwallban jobban bízok.

Ha ez se megy akkor szokj le a facebookról. Anélkül is lehet élni.

2011. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!